Osobní převzetí - Praha 8 - Palmovka
Poštou do ČR - 90 Kč
- při objednávce nad 700 Kč - ZDARMA
Poštou do SR - 120 Kč
Doběrečné ČR i SR - 40 Kč

info@antikvarium.cz
+420 608 217 247

Košík
0
logo
LTC BTC accepted here
náhled knihy - náhled knihy -

Výstava a aukce českých kreseb a akvarelů v Hořejšově aukční síni v Praze II, Mikulandská 7, 1944

200 Kč

Název: Výstava a aukce českých kreseb a akvarelů v Hořejšově aukční síni v Praze II, Mikulandská 7
Autor: neuveden
Nakladatel: Hořejšova galerie
Rok vydání: 1944
Stav: viz foto
Vazba:
Kategorie: Umění / Kultura > Výtvarné umění
Kategorie: Umění / Kultura > Katalogy výstav
200 Kč

Podobné položky:

Barok v Čechách - Výběr architektury, plastiky, malby a uměleckých řemesel 17. a 18. století - Katalog expozice ve st. zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou

náhled knihy - Barok v Čechách - Výběr architektury, plastiky, malby a uměleckých řemesel 17. a 18. století - Katalog expozice ve st. zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou
80 Kč

CzechArt 1900 - 1990 : from the collections at the Prague City Gallery

náhled knihy - CzechArt 1900 - 1990 : from the collections at the Prague City Gallery
2 900 Kč

Chrám Matky Boží v Jihlavě = Minoritenkirche der Mariä-Himmelfahrt in Iglau

náhled knihy - Chrám Matky Boží v Jihlavě = Minoritenkirche der Mariä-Himmelfahrt in Iglau
360 Kč

Luxembourg facades

náhled knihy - Luxembourg facades
300 Kč

Špalíček

náhled knihy - Špalíček
150 Kč

Kategorie:

Pokračovat ve výběru zboží
Přejít do košíku
Košík
0